top of page
serik_kamera_muail_toner.jpg

Toner Dolum - Kaliteli Hizmet - %99 Başarılı Dolum

serik-kamera-muadil-toner-85a-285a-orjianal_edited.jpg

Toner Dolum

%99 Kaliteli ve Sorunsuz Dolum

Tam dolu kapasite

Stok VAR
200 tl

Bilindiği üzere basılı dokümanlar hala büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle bilgisayarlarda yazılan yazıların, yazışmaların ve girilen program çıktılarının yazıcılardan çıktı alınması özellikle kurumlar için elzemdir. Bu işi yapan yazıcıların ise en büyük maliyet kalemi tonerdir. Yazıcının uzun bir ömrü olsa da baskı aldıkça biten ve sürekli yenilenmesi gereken tonerler, kurumlar için yüksek bir masraf kalemi, yazıcı üreten şirketler içinse sürekli bir gelir kaynağına dönüşmüştür.

Normalde sürekli yeni orijinal toner isteyen yazıcılar karşısında, ülkemiz gibi bütçesi kısıtlı bölgelerde doldurma hizmeti doğmuştur. Toner dolumu özünde tonerin mekanik parçalarını değiştirmeden, toner tozunu yenilemek ve daha çok çıktı alınmasını sağlamaktır. Bu hizmeti basitçe veren birçok firmadan farkımız, hizmetin hakkını verecek detaylarda gizlidir. FullServis olarak doldurduğumuz tüm tonerlerin bakımını da yapıyoruz. Boş toner haznesini ve bıçağı temizlemeyi asla ihmal etmiyoruz. Cihazın kaldırabileceği üst toleransta ve en önemlisi de kaliteli toner tozu koyuyoruz.

Ayrıca ömrü kısıtlı olan drum benzeri parçaların yedeklerini elimizde tutuyor, mekanik arızaları da gidererek tonerlerinizin dolum sayısını arttırıyoruz. İyice sorunlu ve ömrünü tamamen bitirmiş toner üniteleri içinse muadil üretim tonerleri, orijinalinden çok daha ucuza temin ediyoruz. Böylece hem bütçenize hem de milli servetimize katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Elbette yazıcı üreticileri de kar etmelerini önleyen bu duruma karşı önlem alıyorlar. Bu nedenle cipler, yazılımlar geliştiriyorlar. Bu önlemleri aşmak adına kopya çipler, yazıcı resetleme (firmware kırılımı) ve sonsuz chip gibi güvenli çözümlerimiz mevcuttur. Fakat her yeni modelle bu mücadele yeniden başlamakta ve doğru - doldurulabilir yazıcı seçimi büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle yazıcı almadan önce bizlere danışmanızı ve dolum durumunu öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

Saygılarımızla, FullServis.

bottom of page